Home | Aktualności Gminne | Archiwum
Aktualności
Grupa taneczna Barnidance ogłasza nabór.
3 września 2007, 06:10


BARNIDANCE ogłasza nowy nabór osób chętnych do tańczenia!

Serdecznie zapraszamy wszystkich na organizacyjne spotkanie w sobotę 8 września o godz.17 do świetlicy w Barnisławiu (była strażnica)  do salki  " Na pięterku".


Wyniki Pucharu PZM III runda - Rosówek 26-08-2007
29 sierpnia 2007, 21:48


Klasyfikacja generalna dostępna jest na stronie PZM.

Zapraszamy do lektury.

 

Zapomnieli o chodnikach!
29 sierpnia 2007, 19:31


Najważniejszymi z punktu widzenia mieszkańców poszczególnych ulic, osiedli czy dzielnic są bezsprzecznie sprawy związane z ich bezpieczeństwem. Niestety, w tej kwestii Szczecin, jak też jego najbliższe okolice wciąż mają wiele do zrobienia.

O ile do nie załatwionych w tej kwestii spraw, które wymagają ogromnych nakładów finansowych czy trudnych do zrealizowania zadań architektonicznych, podejść można ze zrozumieniem, o tyle wszelkie zaniedbania i niedopatrzenia wynikające z krótkowzroczności i lekkoduszności urzędników są w tym przypadku niedopuszczalne.
Powódź w Mierzynie może się powtórzyć
29 sierpnia 2007, 19:13


Gminy Szczecin, Dobra i Kołbaskowo muszą zbudować nowy system melioracyjny. Jeśli tego nie zrobią powódź, jakiej doświadczyliśmy w ubiegłym tygodniu może się powtarzać.

Do jeziorka Słonecznego spływają wody z Bezrzecza, Mierzyna i Gumieniec
Częściowo zniszczony system odprowadzenia wód deszczowych i niespotykanie obfite opady były przyczyną powodzi w Mierzynie. Powodzi, która powtórzy się, jeśli nie zbudujemy nowego układu odprowadzenia wód deszczowych

- Przy takich opadach powódź była nieunikniona - przekonany jest Andrzej Bednarek, wicestarosta policki. - Możliwe jest jedynie zmniejszenie rozmiarów skutków ulewy.

Z kolei Beniamin Chocholski, wiceprezydent Szczecina dodaje: - W ciągu jednego dnia spadło 70 mm słupa wody, podczas gdy średnioroczne opady wynoszą 600 mm. Nigdzie, nawet w Stanach Zjednoczonych, nie buduje się systemu odwodnień, który sprostałby takiemu nadmiarowi wody.

Auchan Szczecin - POL-AQUA wybuduje Centrum Handlowe Auchan w Szczecinie
29 sierpnia 2007, 19:07


Jak podaje portal inwestycje.pl: " 30 lipca 2007 r. został podpisany list intencyjny, na mocy którego  Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych „POL-AQUA” Spółka Akcyjna zostanie Generalnym Wykonawcą Centrum Handlowego Auchan w Szczecinie. Wartość kontraktu wynosi ok. 140 mln zł.

POL-AQUA jako Generalny Wykonawca będzie odpowiedzialna za wybudowanie centrum handlowego wraz z parkingiem i drogami wewnętrznymi. Dodatkowo wybuduje bezkolizyjny wjazd do centrum handlowego, przebuduje część ulicy Autostrada Poznańska oraz wybuduje media zasilające (sieć elektryczna, gazowa, wodociągowa oraz kanalizacja deszczowa i sanitarna).

reklama
Pogoda dla Gminy Kołbaskowo

Temperatura:

Kierunek wiatru:
Szybkość wiatru:
Czynnik chłodzący:

Wschód słońca:
Zachód słońca:

Losowanie Dużego Lotka z dnia :

, , , , ,
Średnie kursy walut nr: 038/A/NBP/2023
z dnia: 2023-02-23

:
:
:
reklama
Sonda

Czy Twój sąsiada spala śmieci?

Głosuj

proszę czekać

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści ukazujące się na łamach witryny.
Kołbaskowo Przecław Warzymice Stobno Będargowo Bobolin Barnisław Siadło Dolne Kurów Siadło Górne Smolęcin Karwowo Smolęcin Ustowo Rajkowo
Forum Kołbaskowo Linki

XHTML 1.0 CSS 2.0 PHP Powered Google-Pagerank.pl - Pozycjonowanie + SEO